Kategooriad

Jalgratta treiler

Uudiskiri

LeslyBikes.ee kasutustingimused

1. Üldtingimused

Käesolevad  tingimused reguleerivad LeslyBikes.ee vahendusel Lesly OÜ ja kliendi vahel teostatavat ostu-müügitehingute korda. Muudes osades tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

E-poes müüdavad jalgrattad on üldjuhul pakendatud trantsportimiseks sobivasse pakendisse ja vajavad seetõttu osaliselt monteerimist. Arvestuslikult on 80% jalgrattast kokku monteeritud. 20% jääb ise teha, mis üldjoontes tähendab pedaalide, lenksude, pidurite seadistamist. Pakume seda lisateenusena, saate kätte jalgratta, millega võib kohe sõitma hakata. 
Monteerimise teenus on tasuline, lisainfo: http://www.leslybikes.ee/jalgrattad/18-jalgrataste-monteerimise-teenus.html

2. Hinnad

2.1 Lesly OÜ on õigustatud käesolevaid tingimusi ja hinnakirja igal ajahetkel muutma ning täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad veebilehel www.LeslyBikes.ee ning need jõustuvad vastava muudatuse või avaldamise hetkel. Kui kinnitasite oma tellimuse enne tingimuste või hinnakirja muudatuste jõustumist, kehtivad Teile tellimuse kinnitamise hetkel kehtinud tingimused.

2.2 Kõik hinnad veebilehel www.LeslyBikes.ee on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Lesly OÜ ei ole veel käibemaksukohustuslane. Mõningad valikud toodete juures võivad hinda muuta. Sellisel juhul kuvatakse toote juures uus hind peale valiku tegemist.

3. Mitmed toodete pildid on illustratiivsed.

4. Tellimuse vormistamine

4.1. Kui olete välja valinud sobiva kauba ja koguse vajutage lingile "Lisa ostukorvi". Seejärel on võimalik jätkata toodete valimist või alustada tellimist.

4.2. Ostukorvi sisu saate vaadata vajutades lingile "Ostukorv". Seal saate muuta ka tellitavate toodete kogust, transpordi viisi või tarneaadressi.

4.3. Kontrollige kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. LeslyBikes.ee ega postifirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui see oli tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud ebaõigete andmete tõttu. Tellimuse vormistamiseks ostukorvi sisu lehel punkti 1 juures tuleb valida:
a. Kui olete püsiklient, siis logige sisse olemasoleva kasutajakonto andmetega ja veenduge, et olemasolevad andmed on korrektsed
b. Registreerige kasutajakonto vajutades nuppu "Registreeru püsikliendiks", täitke vähemalt kõik nõutud väljad
c. Sisestage ainult kontaktandmed vajutades nupul "Osta külalisena". Selle valiku juures täitke ka nõutud väljad, need on olulised Teile paki kättetoimetamiseks ja tellimuse info edastamiseks.

4.4. Kui kontaktandmed on õiged, liikuge punkti 2 juurde ning valige Teile sobiv transpordi viis.

4.5.  Kui olete tutvunud kasutustingimustega, tee vastavasse kasti linnuke. Kui soovite oma tellimuse kohta kommentaari lisada, siis palun kirjutage see 'Jätke teade' lahtrisse. Pakiautomaadi valimisel transpordiks kirjutage palun sinna soovitud pakiautomaadi asukoht. Kulleri valimisel kirjutage näiteks täpsustus, mis kellaaegadel on Teile kõige sobivam saadetis vastu võtta.

4.6. Järgmiseks valige makseviis „Maksa pangaülekandega“. Aksepteerime praegu ainult pangaülekandeid.

4.7 Viimaseks tegevuseks kinnitage tellimus vajutades nupule „Kinnita tellimus“.

5. Toodete eest tasumine

5.1.Makse aluseks olev tellimuse kinnitus saadetakse Teile e-postiga. Palume enne tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuse sisule. Pärast tasumist saadetakse Teile ka PDF arve.

5.2. Tellinust hakkame menetlema järgmisel tööpäeval pärast arve laekumist.

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole arvel näidatud summat tasunud 14 päeva jooksul alates arve väljastamisest.

5.3. Tellimuse täitmise tähtaeg on kolm nädalat alates arve laekumisest. Laos oleva kauba saadame välja arve laekumisele järgneval tööpäeval.

5.4. Tellimisel on võimalik tasuda 100% ettemaksuna.

6. Toodete tarnimine

6.1. Tooted tarnitakse Teie poolt valitud viisil.

6.2. Juhul, kui Teie poolt tellitud toote puhul ilmneb, et toote tarnimine lubatud tähtaja jooksul ei ole võimalik, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel esimesel võimalusel. Samas anname teada ka uue tarne tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada ning Teie poolt tasutud summa tagastatakse Teile.

7. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

7.1. Juhul, kui tooted Teile ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul peale tarnet oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted  tagastada, saates elektronposti aadressile info@leslybikes.ee vastavasisulise teate koos arve numbriga, oma arvelduskonto numbri ning kontaktandmetega. Toote tagastamisel ei tagastata Teile transpordikulu.

7.2. Tagastatud toode peab olema originaalpakendis ja seda ei tohi olla kasutatud.

Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.

8. Garantiikorras ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

8.1. Kauba vastuvõtmisel vaadake  üle kauba vastavus tellitule. Kui Te ostsite www.leslybikes.ee-st kauba, mis osutus nõuetele mittevastavaks, siis vahetame selle arve olemasolul välja 30 päeva jooksul.

8.2. Lesly OÜ ei vastuta:

8.2.1. Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

8.2.2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

8.2.3. toote loomuliku füüsilise kulumise eest selle tavalise kasutamise korral.

8.3.   Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saatke vastav teade esimesel võimalusel elektronposti aadressile info@leslybikes.ee. Lesly OÜ vaatab kaebuse läbi 7 päeva jooksul alates selle saamisest ning teavitab Teid võimalikust lahendusest.

8.4. Garantiist tulenevad õiguste ja kohustuste osas juhindume Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

9. Muud tingimused

9.1. Teie poolt esitatud andmed loeme konfidentsiaalseks ja ei edasta neid kolmandatele osapooltele välja arvatud seaduses ettenähtud korras.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja Lesly OÜ vahel  tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.